Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zemská Bavorská výstava králíků Straubing ve dnech 17.-18.12.2016.

25. 12. 2016

 

 
.

Vážení přátelé,

v letošním roce se koná

Zemská Bavorská výstava králíků Straubing ve dnech 17.-18.12.2016.

Na této výstavě bývá vystaveno kolem 9 000 králíků a obrovské množství je nabídnuto k prodeji a tím se nabízí možnost osvěžit své chovy. Jelikož je tato výstava pro některé poměrně vzdálená, nabízí se možnost návštěvy této výstavy. Vzhledem ke vzdálenosti místa konání, nabízím zájemcům návštěvu prostřednictvím autobusového zájezdu.

 

Zájezd bude pořádán v sobotu 17.12. , odjezd v ranních hodinách z Nového Města nad Metují a trasa bude dále pokračovat směrem k dálnici D 11 přes města, dle přihlášených účastníků, dále již směr Praha, Plzeň.

Předpokládaný příjezd do Straubingu na výstaviště je v sobotu mezi 7-8 hodinou ranní, odjezd po 17 hodině po prohlídce výstavy a návrat do ČR v noci. Zastávky budou cestou dle domluvy účastníků a dle potřeb řidičů. Cena zájezdu bude závislá na počtu účastníků a aktuální ceně pohonných hmot, je to tedy cena za dopravu, vstupné a katalog si hradí každý sám. Předpokládaná cena dopravy bude kolem 500,- Kč. Při přihlášení budu vybírat plnou zálohu ve výši 500,- Kč na číslo účtu 1532991153/0800, jako variabilní symbol uveďte 17122016. Po zaplacení zálohy na účet Vám bude zasláno potvrzení o zaplacení. Doklad o přijmu v hotovosti vystavím ihned, případný rozdíl ceny bude vybírán či vrácen přímo v autobusu. Pokud se přihlásíte a nebude se moci zájezdu účastnit, je třeba za sebe sehnat náhradu nebo se odhlásit maximálně měsíc před výstavou. V případě, že by se zájezd nekonal z důvodu vyšší moci, např. zrušení výstavy, kalamitní počasí, bude účastníkům záloha vrácena v plné výši.

Zájezd není pořádán podnikatelským subjektem, tudíž účastníkům nebude vystaven daňový doklad, účastníci obdrží pouze potvrzení o zaplacené záloze.

 

Pokud by jste se rozhodli zájezdu zúčastnit prosím o Vaše předběžné přihlášení mailem: andrs.jirka@centrum.cz ( postačí jméno účastníka a město nebo obec) nebo SMS na číslo 608 268 581. Zálohu (500,- Kč) která slouží jako závazná přihláška, budu vybírat v průběhu roku nejdéle však do 10.11.2016. Kdo zaplatí zálohu, je přihlášen a to do naplnění kapacity autobusu ( 56 míst). Cestovní připojištění, na které nezapomeňte si každý účastník vyřídí sám. Po přihlášení účastníků bude stanovena trasa a místa nástupu, do každé obce se zajíždět nebude, místa nástupu budou stanovena dle počtu přihlášených účastníků z jednotlivých míst.

Doprava bude zajištěna moderním autobusem SETRA 417 HD s možností zakoupení občerstvení, vybavení WC, televizí a přenosky bude možné umístit v zavazadlovém prostoru.

 

Prosím o přeposlání tohoto mailu i u Vás na okrese mezi další chovatele, kapacitu autobusu na Náchodsku určitě nenaplníme.

 

Více informací na výše uvedeném telefonu či emailu.

 

S pozdravem Jiří Andrš, posuzovatel králíků